fbpx

Kurulum Süreci

Tasarım

Eczane boyutunuz, fiziksel koşullarınız, karekodlu ilaç deviniminiz, eczanenizin konumu, istekleriniz görüşülerek EBOT boyutunuz belirlenir.  Tasarımınız size özel yapılır ve gerekli değişikliklerden sonra üretime geçilir.

Üretim
ve Test

Boyutlandırılmış EBOT (çok özel istekleriniz olmadığı takdirde) 8 ila 12 haftada üretilip testleri yapılır. Tüm özelleştirme işlemleri tamamlandıktan sonra demonte edilip eczanenize doğru yola çıkarılır.

Montaj

Size uygun zaman diliminde sevkiyat ve montajı yapılır. Genel olarak Cuma akşamı siz eczanenizi kapatınca başlayıp pazar akşamına kadar süren hummalı bir çalışmayla EBOT ‘unuz monte edilir, çalıştırılır, personelinize eğitimleri verilir. İlaç yüklemesi tarafınızdan gerçekleştirmek üzere hazır hale getirilir.

Kullanım
ve Kâr

Size uygun zaman diliminde sevkiyat ve montajı yapılır. Genel olarak Cuma akşamı siz eczanenizi kapatınca başlayıp pazar akşamına kadar süren hummalı bir çalışmayla EBOT ‘unuz monte edilir, çalıştırılır, personelinize eğitimleri verilir. İlaç yüklemesi tarafınızdan gerçekleştirilmek üzere hazır hale getirilir.

Satış Sonrası

EBOT  3 yıl garantilidir. Bu süre içinde kullanıcı hartaları hariç herhangi bir masrafınız olmaz. Sonrasında çok uygun bir bedelle parça dahil veya parça hariç yıllık bakım anlaşması yapabilirsiniz. Herhangi bir ihtiyaç durumunda ekibimiz sorunun çözümü için sisteme uzaktan bağlanarak sorunu gidermeye çalışır. Sorun uzaktan giderilemezse Türkiye ‘nin neresinde olduğunuza bağlı olarak 24 ila 48 saatte çözüm sağlanır. Elektrik kesilir veya herhangi bir arıza yaşarsanız ilaçlara erişminiz kesilmez. ilaçları elle alıp hizmet vermeye devam edebilirsiniz.